Victory Fitness’ta hafta içi her gün grup dersleri vardır ve tüm üyelerimiz bu derslerden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Siz de hemen üye olun ve Victory Fitness ayrıcalıklarını yaşamaya başlayın. Grup derslerimiz hakkında detaylı bilgileri aşağıdan okuyabilir ve dilerseniz Victory Fitness’a üyelik için ön başvurunuzu web sitemiz üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

 

❯ REFORMER PİLATES

Reformer pilates, özellikle eklemlere aşırı yük bindirmeden güçlü kas yapısı oluşturmada avantajlı bir yöntemdir. 100 ayrı egzersiz yapılmasına imkan veren reformer pilates aleti sayesinde kas dayanıklılığı, laktat toleransı, periferik eklem stabilitesi, kas kuvveti, denge, koordinasyon gibi sporcular için önemli konular üzerinde çalışılabilmektedir.

❯ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 


❯ SPINNING

Yağ yakımı ve kondisyon kazanımı amaçlanan bu ders bacak ve kalça ağırlıklı bir çalışma gibi görünse de tüm vücudu aktif eden, klasik vasküler egzersizlerin durağanlığından kurtulup ekip halinde ve müzik eşliğinde bisiklet çevirmeyi eğlenceli bir hale getiren grup dersidir.

❯ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 

 


❯ CRUNCH

Bu ders ile hedeflenen abs/core bölgelerinin aktive etmek, kişinin stabilizasyon yeteneğini geliştirmek, alt ve üst ekstremite bağlantısını oluşturabilecek güçlü bir gövdeye sahip olmaktır.

❯ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 

 


FULL BODY

Bu egzersiz ile vücudun bütün bölümleri birlikte kullanılıp yağ yakımı, sıkılaşma ve güçlenme hedeflenmektedir. Ekipman kullanılmayan bu derste müzik eşliğinde ritmik çalışma ortamı, egzersizin keyifle yapılmasını sağlar.

❯ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 

 


❯ ZUMBA

Zumba rutinleri, kardiyovasküler kondisyonunuzu iyileştirmeye yardımcı olmak için hızlı ve yavaş ritim periyodlarını değiştirerek bir fitness eğitimi sağlar. Zumba seansları; aerobik hareketlerini salsa, mambo, merengue ve samba gibi popüler latin danslarıyla birlikte içerir. Zumba hareketleri serbest bir ritimde akar ve eğlenceli bir fitness aktivitesi sunar.

❯ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 


❯ BUTT/ABS

Yağ yakımını destekleyen ve vücudun sıkılaşma hedefine yardımcı olan bu derste kalça, arka bacak ve core bölgeleri hedeflenmektedir. Sadece vücut ağırlığı ve mat kullanılarak yüksek performanslı bir çalışma sağlanmaktadır.

❯ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 

 


MAT PİLATES

Vücudu uygun nefes alma ve vücudu dengede tutma ile birlikte güçlendiren statik egzersizlerin karmasıdır. Dengeyi sağlamak ve vücudunuzu zihinle kontrol etmek egzersizin en önemli hedefidir. Eğitimin temeli yavaş, ölçülü uygulama ve kesintisiz hareketlerdir. Solunum sistemini, konsantrasyonu, kasları germeyi ve vücudu iyi durumda tutmayı amaçlamaktadır. Bu tür egzersizler, her yaştaki kadın – erkek için ve her vücut tipine uygundur.

❯ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 


❯ YOGA

Fiziksel ve zihinsel iyilik halini artırmak için nefes almaya odaklanan bir egzersiz şeklidir. Stresi azaltmak, sağlıklı kalmak, güç ve esnekliği artırmak için tasarlanmış bir dizi hareket, nefes egzersizleri ve meditasyon içerir. Amacı zihin ve bedende farkındalık ve uyum sağlamaktır.

❯ Detaylı Bilgi Alın